Dotazy i dojmy směřujte do komentářů nebo na arda.z.lyry@seznam.cz <3

Alle, nur nicht die Eine P18 3/3

24. května 2017 v 20:14 |  Lydia
Díl 3
Jen o pár okamžiků později se ve své malé předsíni opřela o zeď a vzrušeně dýchala.
Co to všechno jen bylo? Co se to stalo v uplynulých dvou hodinách? Byl to skutečně Snape, koho dnes večer náhodou potkala? A proč se k němu tak chovala? A proč na něho nereagovala?


Merline, celý večer se k ní zkoušel přiblížit. A ona se s ním celý večer cítila velmi příjemně. Její tělo jí někdy více, někdy méně signalizovalo, že by vpodstatě nemělo žádné námitky, pokud by si byla se Snapem začala.
Co už by mohla ztratit? Byl jistě velmi diskrétní a mlčenlivý, pokud šlo o tyto věci a navíc také působil svým zájmem o ni naprosto upřímně, což sice vyjadřoval flirtováním, avšak bylo to zřetelně cítit.
A sliboval toho neuvěřitelně mnoho. Ona už nebyla malé děvče. Už nějakého toho muže měla a sesbírala tím pár zkušeností. Tím pádem tedy věděla, co se jí na mužích a s mužem líbí a co ne. A její názor na muže se v posledních letech velmi změnil.
Proto se jí Snape dnešního večera už nejevil jako odporný, jaký pro ni vždy byl, když byla ještě dítě. Ne, byl urostlý a svým mužným, markantním způsobem atraktivní. Jeho tmavé a mysteriózní vyzařování ji vždy vzrušovalo a dnešního večera naprosto zneklidnilo. Skutečně ji celkově oslovil, a dokonce i vzrušil, jak jí nyní došlo, když si naslouchala.
Proč na to tedy nepřistoupila, když se jí tolik nabízel? Proč byla příliš zbabělá, než aby s ním prožila své vlastní potřeby, přání a tužby? A ano, toužila po něm. Dokonce velmi. A to se nestalo v posledních letech poprvé.
Už nebyl její učitel, už nestálo nic v cestě tomu, aby ho považovala za atraktivního a chtěla ho a také si ho vzala, pokud se jí chtěl dát. Neměla stálého přítele. Také by tedy nikomu neublížila, pokud by si dopřála jednu noc s mužem, který sliboval velmi dobrý sex. A více než jasně také bylo zřejmé, že jí ho i on chtěl dopřát.
Ztěžka si povzdechla, neradostně se odstrčila od zdi a šla, tiše reptajíc na svou vlastní hloupost, do koupelny napustit si vodu do vany. Horká koupel jí nyní po takové katastrofě, kterou si sama způsobila, jistě udělá dobře.
Mezitím odešla do kuchyně. Cestou skopla boty z nohou a za krkem uvolnila uzel, který držel její černé, téměř až na zem dlouhé šaty, aby z ní sklouzly.
S šálkem čerstvě uvařeného jasmínového čaje ještě rychle zašla do ložnice, kde si našla kalhotky, tlusté ponožky a širokánskou hebkou košili, a pak už se šla opravdu koupat.
Asi o hodinu později cupitala zívajíc, stále ještě ve špatné náladě, ve své dlouhé košili a tlustých ponožkách chodbou a zamyšleně projížděla svými vlhkými vlasy.
Přemýšlela právě, jestli nemá Snapeovi poslat sovu, aby se mu omluvila a poprosila ho o schůzku. Jakmile šťouchla do dveří od ložnice, zůstala však stát jako zasažená bleskem.
Na její posteli neseděl nikdo jiný než Severus Snape, dlouhé nohy natažené a ruce za hlavou.
"Promiň, Hermiono, dneska v noci jsem měl náladu na širokou a měkkou postel," usmál se na ni upřímně, jen co vstal.
"Co?" vydechla, stále ještě v šoku. Všechno, co měla právě rozmyšlené, že mu řekne, jí náhle zmizelo z hlavy.
"Jsem Zmijozel. Budu upřímný. Příliš dlouho jsem tě hledal a příliš dlouho doufal v tvou pozornost a příliš dlouho čekal na svou šanci u tebe, než abych tě jednoduše zase pustil, když už jsem dnes večer konečně dostal všechno to, oč jsem už léta tiše prosil. Proto jsem na tebe ve své zahradě zakouzlil společně s ohřívacím kouzlem také stopovací kouzlo," začal. A v rozporu se vším, co od něj znala a očekávala, ihned hovořil dál.
"Vím, že je toho na tebe teď moc. Ale mně je to jedno, neboť já tě chci, Hermiono. Možná tě to překvapí. Ale…
Merline, přežil jsem Nagini a Svatého Munga, mohl jsem opustit Azkaban jako volný a očištěný muž a bez úhony jsem přestál i ten zatracený a ponižující proces.
Když člověk čelí něčemu takovému, vede to k tomu, že se někdy - mně se to skutečně stalo v Azkabanu - zastaví a začne přemýšlet o svém životě a také o tom, jak ho doteď zvládal, jak by ho mnohem raději chtěl zvládat, co všechno zameškal a co všechno si sám nedopřál. Krátce: Musel jsem dojít k tomu, že jsem snad ještě nikdy v celém mém zatraceném životě nebyl upřímně a z hloubi srdce šťastný a spokojený. A přesně to chci konečně zažít.
Všiml jsem si tě už ve škole. Samozřejmě, byla jsi velmi chytrá. Vím, že to tak nikdy nevypadalo. Ale na základě tvého vědění a tvé ctižádosti jsem si tě velmi vážil, a když jsi pak byla ve vyšších třídách, dokázal bych si s tebou představit i zajímavé rozhovory, kdyby jen to pro mě bylo možné. Bohužel však nebylo. Rozpoutalo by se peklo, kdybych byl k tobě jen o maličko milejší. Už dlouho víš o tom, v jaké situaci jsem tehdy byl.
Kvůli svému chování k tobě jsem během mého přemýšlení v Azkabanu nikdy nedoufal v jakoukoli šanci u tebe, ačkoli jsi byla skutečně jediná, o které jsem mohl říct, že by mi ve vztahu byla duševně rovnocenná, že by mě nenudila řečmi a kterou já bych naopak nepřetěžoval. Přesto jsem tomu nechal volný průběh. Netroufal jsem si k tobě přijít.
Ale pak jsem tě po dvou letech znovu uviděl u soudního procesu. Během té doby jsi zkrásněla a pořád jsi taková. A celou dobu ses na mě dívala tak vřele a s porozuměním. Možná kvůli tomu ve mně vypuklo šílenství. Nebo to byla nadutost? Tenkrát, hned po svém propuštění, jsem tě chtěl pozvat na kávu, víš to? Náhle jsem to prostě chtěl zkusit, rozumíš? Nechtěl jsem se zase stáhnout a odbýt se, že mě stejně zase nikdo nebude chtít. Tak jako se to dělo celý můj zatracený život. Chtěl jsem to zkusit a vědět to přesně.
Ale Harry byl rychlejší. Vzpomínáš si? Vzal tě po procesu na oslavu ke "Třem košťatům". Seděla jsi vedle něho a mně nezbylo nic jiného, než na tebe po celý večer toužebně zírat přes stůl. Ani sis toho nevšimla. Samozřejmě že ne. Jak bys bývala mohla také vědět o mém zájmu o tebe? A pokud bys to byla tušila, zřejmě bys to byla svedla na potřeby muže, který právě strávil dlouhou dobu pod zámkem a za mřížemi. Tak to však nebylo. Už v tom okamžiku to pro mě znamenalo o hodně víc. Ale neměl jsem odvahu zeptat se tě před všemi ostatními. Byl bych to nezvládl, kdybys mi dala košem.
A zase jsem si pak dlouho nadával, že jsem to nezkusil. Byl bych tě mohl před odchodem poprosit o pár slov. Byl bych ti mohl poslat sovu. Neboť náhle jsi byla pryč. Zmizela jsi.
Od Lenky Láskorádové jsem se pak po dlouhé době náhodou dozvěděl, že jsi odešla studovat do Irska, ale pak že se vrátíš a budeš se věnovat výzkumu. A tak jsem tu na tebe čekal a doufal. V rozporu s rozumem jsem doufal, že si v Irsku nenajdeš žádného muže, ke kterému by ses připoutala, že moje šance u tebe ještě přijde.
A přišla. Náhle ses zase vrátila a chodila na ty odporné plesy ministerstva, na kterých jsme se oba stále jen zesměšňovali, nechali se oslavovat a museli se hrbit před těmi, z jejichž peněz žijeme.
Stále jsem zkoušel tě na sebe upozornit nebo tě oslovit. Nikdy to však nevyšlo. Vždy byl někdo jiný rychlejší než já. A pak to byl vždy někdo, o kom jsem věděl, že by ti mohl dělat finanční problémy, pokud bys svůj čas na plese netrávila s ním. Nenáviděl jsem to! Můj zatracený osud.
Ale pak přišel dnešní večer. A ano, asi jsem na to šel špatně. Ale já jsem mezitím už nepočítal s jakoukoli další šancí. Velmi dlouho mi nebyla dopřána. Už jsem ji nečekal a už vůbec ne dnes večer a ještě méně v té neúnosné situaci. Proto jsem byl naprosto nepřipravený.
Ale Hermiono, cítil jsem to celý večer. Také ti nejsem lhostejný. Máš mě ráda. Přitahuji tě stejně, jako já cítím, že přitahuješ mě. V mém životě jsem promeškal nevýslovně mnoho. Chci mou šanci, chci být s tebou a možná z toho udělat víc, ne si započítat další špatný pokus jen proto, že jsem k tomu nepřistoupil správně. Proto jsem tady. Protože jsem tě v zahradě nechal odejít, a to bylo s odstupem to nejpitomější, co jsem mohl udělat," sypal ze sebe.
"Merline, drž teď proboha konečně už klapačku, ty překvapivý žvanile, a použij radši svou pusu k něčemu jinému," vydechla naprosto šokovaná Hermiona, když před ní stál a zrychleně dýchal po takovém množství slov, což by do něj nikdy v životě neřekla a také od něj nikdy neočekávala. Nebyla si jistá, jestli to byl ten správný způsob vůči takovému muži jako je Severus Snape a jestli to do budoucna nebude nebezpečné, ale ona se právě teď nechtěla zabývat všemi těmi slovy. Nejdříve chtěla následovat to, co právě velmi zřetelně vyžadovalo její tělo.
"A co by to tak mělo být?" zeptal se s úšklebkem, kráčeje k ní dlouhými kroky. Lehce ji zdvihl a postavil na postel, aby se mu mohla dívat do očí.
"Měla bych takový nápad," zamumlala a fascinovaně hleděla do jeho tmavých očí, načež se k němu naklonila a políbila ho.
Byl naprosto prkenný a neuvěřitelně váhavý a ani náznakem na její polibek nereagoval. Podrážděně se od něj vzdálila.
"Je s tebou všechno v pořádku?" zeptala se ho a zajela rukama do jeho skutečně velmi hustých a měkkých vlasů.
"Já... Ano. Jen tomu nemůžu uvěřit, že je to konečně tak. Myslím, všechny ženy tohoto světa se mi neustále nabízely až na tu Jedinou, kterou jsem opravdu chtěl mít. A teď jsem tady s ní. To je…" začal, ale ona ho přerušila novým polibkem. Obávala se, že spustí svůj nový řečový maraton. I když by jinak mohla naslouchat jeho hlasu celé hodiny, v tuto chvíli to nebyl ten správný okamžik pro velký a neočekávaný výstup jeho božského hlasu.
"Krásné," zakončila jeho větu po svém polibku a přejela bříšky prstů jemně po jeho výrazných lícních kostech.
"Ale měl by ses zase rychle dát dokupy, protože ta Jediná stojí o mužné muže, kteří jasně vědí, co chtějí a jak to chtějí, a stejnětak si to i vezmou. A tato Jediná už fantazírovala o tolika skvělých situacích s tebou, které teď musíš realizovat ve skutečnosti, abys tu Jedinou nezklamal," usmála se vyzývavě a současně chtěla plavat v jeho hlubokých černých jezerech.
"Ta Jediná o mě fantazírovala?" zeptal se ohromeně a konečně položil paže okolo jejích boků a jistě si ji k sobě přitáhl.
"A jak…" mrkla na něj záhadně.
"Neslušně?" zeptal se, zvedl obočí a svýma velkýma horkýma rukama jí pevně přejel po zadečku.
"Řekněme to tak: stoly se tam vyskytovaly jen zřídka a postele vůbec ne. Zpravidla jsme to zvládli jen ke dveřím a k nejbližší zdi," oznámila mu, zatímco se naklonila k jeho levému uchu a mezi svými slovy ho jemně kousala do lalůčku a její ruce klouzaly po pevných ramenech.
"To jsem byl ve tvých fantaziích tak nadržený?" zeptal se užasle a přitáhl si ji ještě blíž, takže mohla cítit jeho pevné prsní svaly i přes košilI. Tiše zapředla a odpovědí pro něj bylo "hm" někde mezi tím. Tiše se zasmál.
"A takového mě chceš?" zjišťoval a znovu ji nadzvedl, jakoby nevážila nic, a přešel s ní ke zdi. Nohama automaticky objala jeho boky a vyhledala jeho ústa k dalšímu polibku.
A tentokrát na ni reagoval. Jeho polibek byl jednoduše fantastický. Věděl, co dělá a jak to dělá, a chutnal naprosto skvěle, když se svým jazykem konečně lačně vnikl do jejích úst a zručně ji laskal, zatímco ji tvrdě tiskl proti zdi, že polekaně zalapala po dechu.
"Naprosto. Ale přiznávám, že nevím, jestli jsem na realitu skutečně připravená," zašeptala rychle. Cítila totiž velmi dobře, že v jejích fantaziích byl menší než ve skutečnosti. Zjevně o svých tělesných přednostech věděl a s porozuměním přikývl, než se znovu vášnivě a také nádherně dominantně začal věnovat jejím ústům.
"Řekni mi, až ti splníme všechny tvé fantazie," zašeptal jí pak a začal jí knoflík po knoflíku rozepínat košili. Sklonil se k jejím ňadrům a obětavě se o ně staral s veškerou rafinovaností, o které kdy snila. A bylo toho mnohem víc.
"Řeknu," bylo to poslední, co ještě mohla zasténat, než ji naprosto převálcoval.
Během skvěle prudké a příjemně hrubé předehry rychle pochopila, že tady opravdu má co dělat se Snapem jako s mužem, jak ho měla ráda a oceňovala ho. Na jedné straně byl ohleduplný a v jejím zájmu to příliš nepřeháněl. Ale na druhé straně byl také bezvadně dominantní, egoistický a také zoufalý ve svém toužení po ní, že se cítila tak vášnivě zbožňována, jako ještě nikdy v celém svém životě.
"Jak jsi mi to předtím řekla? Žvanil? Čas na pomstu, hm?" zasyčel na ni hluboce a hrubě, když ji relativně náhle postavil na zem a otočil si ji v náručí, že se intuitivně opřela o zeď. Ještě se stihla sama sebe zeptat, proč pro jejich první styk zvolil polohu, při níž jí neuvidí do obličeje, a už cítila, jak do ní začal neuvěřitelně pomalu, ale přesto pevně a vytrvale pronikat. A tím také dostala svou odpověď. Bylo mu více než jasné, co mohl ženě nabídnout.
Potřebovala malou chvíli k tomu, aby si zvykla na něho a jeho úctyhodnou velikost; ale jakmile cítil, že se okolo něho víc a víc uvolňuje, byl stále odvážnější. Přirážel stále rychleji a tvrději a současně jí začal prsty laskat v klíně.
K Hermionině nadšení se příliš neovládal. Zjevně to neuměl. Téměř zuřivým tempem do ní vnikal stále silněji, hlouběji a tvrději, až se nakonec ztratil v hlasitém a velice prudkém orgasmu.
O dvě hodiny později ležela Hermiona pod ním v posteli. Hlava jí volně spočívala na polštáři, pod ní ležela přikrývka a na ní Severus. Opřel se lokty po obou stranách vedle její hlavy a už celou nádhernou věčnost s ní souložil klidným, pravidelným rytmem a při tom ji líbal tak neobyčejně krásně, že to snad ještě nezažila, a laskal ji tak neuvěřitelně, že tomu snad ani nevěřila.
Po tom rychlém čísle u zdi byla naprosto hotová a chtěla už jen jít spát. Šel do postele s ní. Nic proti tomu neměla a ihned se k němu přitiskla, aby ho zneužila jako polštář. O pár minut později usnula. Ale jemu se to vůbec nelíbilo a pořád do ní šťouchal, aby ji vzbudil.
"Nespi. Ještě jsem s tebou neskončil. To předtím bylo žalostné, ale bohužel nutné, abych byl s tebou schopen nějakého výkonu," řekl.
"Coo?" zamumlala jen ze spánku a podivila se, když ji jemně převrátil na záda.
"Teď, moje Jediná, tě budu milovat a rozmazlovat, jak si to po právu zasloužíš," oznámil jí věcně a pustil se do toho podle všech pravidel.
Uběhla další hodina, než k ní znovu přišel, tentokrát jemně a nanejvýš opatrně. Začal pomalým a pravidelným tempem, které jim dalo množství prostoru a času k tomu, aby se na sebe dívali, líbali se, laskali a byli si nablízku. Hermiona se při tom zamilovala do jeho černých očí, kterými ji stále pozoroval a kterými vnímal všechno, co mu ukazovala, aby mohl ihned reagovat na ni a její přání a libůstky. A ona už milovala jeho trochu netrpělivé gesto, kterým si odhazoval své dlouhé vlasy z obličeje.
Zrovna se na něho dívala - fascinována jeho tak individuální krásou - která se jí správně odkryla teprve při tomto druhém styku, když mu opravdu po tváři stekla jediná slza.
"Co je s tebou, Severusi?" zjišťovala tiše a slíbala mu slzu z obličeje, čímž se ujistila, že věděl, co tím myslí.
"Tak rád bych u tebe zůstal, Hermiono," zašeptal zlomeně.
"I když je to právě velmi krásné, trvale to bude spíš nepohodlné, Severusi," reagovala s úsměvem a odhrnula mu vlasy z obličeje.
Nikdy jsem necítil, že by mě kdo tak přijímal a chtěl. Nikdy jsem se necítil tak příjemně a bezpečně, jako právě teď u tebe. Přál bych si, abych už o to nikdy nepřišel. Prosím tě, dej mi šanci. Zkusme to spolu. Ať je to prosím víc, než jen jedna noc, o což mi s tebou nikdy nešlo. Ať je to prosím skutečně začátek něčeho velkého," vyslovil zhrublým hlasem a ona ztěžka polkla, když zahlédla naději v jeho očích.
"Nemůžu ti nic slíbit, Severusi. Ale ano, aspoň to zkusme," přikývla a myslela vážně to, co právě řekla. Dnešní noc ho znovu pustila do svého srdce novým a ještě intenzivnějším způsobem než kdy předtím, a chtěla mu dát šanci, po níž tolik toužil.
Spokojeně se zasmál a trochu zrychlil tempo, což opravdu přivítala.
Jen o málo později ho k sobě celého přitiskla a pevně, téměř zoufale, ho chytila a pak vyvrcholila. Jen vzdáleně slyšela, jak chvilku po ní prožívá své vlastní, tuto noc druhé, vyvrcholení. Dvě slova však zněla naprosto jasně.
"Moje Jediná."
Zářila jako hvězda, když pod jeho vahou a teplem jeho kůže na své konečně poklidně usnula.
KONEC
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 grepik03 grepik03 | 29. května 2017 v 19:54 | Reagovat

Já chci taky najít ve své posteli Severuse!
Díky Ardo, jsi dobrá, že zvladnes překládat eroticke scény a tady ještě nebyly tak popisné: )

2 ardazlyry ardazlyry | E-mail | 30. května 2017 v 21:14 | Reagovat

[1]: grepik03: Vidíte ji? Ona chce Severuse do postele. Divím se, že jste se nepřihlásila ještě žádná další. Snad se tu nebudete přetahovat, dámy? Musíme se nějak podělit. :D
Jinak děkuji za pochvalu, překládání je dlouhé a náročné právě proto, aby se pak výsledek dal zhltnout za deset minut a v hlavě běželo skvělé "Kopfkino", jak říkají německé autorky. Tj. reálné přehrávání právě čteného v myšlenkách. 8-)

3 Gabux Gabux | Web | 4. června 2017 v 20:52 | Reagovat

Já teda chci taky Severuse do postele. On má takové charisma! Je inteligentní, šarmantní, geniální, vyčůraný, hodný a tak dále a tak dále! A podle všech FF, co jsem kdy četla, je v posteli úplně božský a to se taky počítá. Hihi :D
A za překlad té scény ti patří velké uznání. Psát milostnou scénku je občas obtížné, ale překládat ji? Brrr. :D Gratuluji ke krásnému úspěchu.

4 ardazlyry ardazlyry | E-mail | 4. června 2017 v 21:15 | Reagovat

[3]: Gabux: Aha, další zájemkyně. ;-) Už se nám to tu sbírá. No, dámy, zdá se, že Vás ještě hodně překvapím. Tady u nás dojde totiž i na případ, že mu to v posteli nejde... :-x

5 Gabux Gabux | Web | 4. června 2017 v 21:42 | Reagovat

[4]: V tom také problém nevidím. Prostě se to naučí O:)

6 ardazlyry ardazlyry | E-mail | Web | 5. června 2017 v 9:36 | Reagovat

[5]: Vždycky byl dobrý student a vševěd, žeano. :-P

7 sisi sisi | 10. září 2017 v 10:39 | Reagovat

Hermiona měla úplnou pravdu,v této povídce je Severus hrozně zoufalý a užvaněný. Eh, jeho výkony u zdi, nebo v posteli hodnotit nemohu a nechci, to patří do příliš soukromých snů, koneckonců, v kánonu není popisován jinak než platonicky.
Co vyjádřit mohu,jsou hlubiny jeho černých očí, které na mě koukají ze spořiče na monitoru, v těch se dá utonout jako v krasové jeskyni, nebo si je užívat jako procházku za teplé letní noci našimi luhy a háji.
Díky za překlad, chápu jak je náročné udělat překlad dost čtivý, aby se k němu čtenáři vraceli. Brilantní. :-)

8 ardazlyry ardazlyry | E-mail | 10. září 2017 v 20:44 | Reagovat

[7]: Sisi: Výkony Severuse u zdi... O_O držíš se trochu zpátky, leckterá čtenářka by je hodnotila velmi ráda.
Díky za díky, jsem ráda, že si to užíváš. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.