Dotazy i dojmy směřujte do komentářů nebo na arda.z.lyry@seznam.cz <3

Was muss man eigentlich tun, um... P18 6/6

4. května 2017 v 20:00 |  Lydia
Díl 6

"Miono, co je s tebou?" zeptala se vyděšeně Ginny, jakmile uřícená Hermiona vpadla do kuchyně pro trochu vody a kapesník na svůj uplakaný obličej."Já z něho zešílím! Opravdu se naprosto zblázním! Vykládal Lucius kraviny, protože jsem ho odmítla? Nebo mě Snape ve skutečnosti vůbec nechce? Dělal si ze mě Lucius jen prdel a já tady dělám pro srandu všech ze sebe blázny a skáču okolo Snapea jako malý jedovatě zelený gumový míček, aby si mě konečně všiml? Abych ho konečně dostala?" vysoukala ze sebe Hermiona mezi vzlyky a další slzy smáčely její obličej.

"Týjo! Stop! I když nedůvěřuješ Luciusovi a Dracovi, což se v jistém smyslu podle Snapeova chování dokonce dá pochopit, opravdu si myslíš, že bychom já, Harry a Neville přihlíželi tomu, jak se v tom mácháš? Miono, vždyť jsme tví přátelé. Milujeme tě a nedopustíme, aby ses ničila. Nikdy! A Lucius by to opravdu taky nedopustil. Změnil se. Stal se z něho dobrý chlap. A pokud budeš upřímná, tak to uznáš taky a nemyslela jsi vážně to, co jsi právě řekla.
Je to na Snapeovi samotném. Chce tě. Proboha, Miono, hltá tě očima, když se na něho nekoukáš. Už je skoro nepříjemné se na to dívat, protože je tak intenzivní a lačný, že mi tím skoro nahání strach. Ale on si k tobě nic nedovolí. Musí mít opravdu šílené komplexy. Lucius s ním už několikrát mluvil. Jenže Snape mu nevěří. Buď nevěří tomu, že Lucius tě opravdu přenechá jemu. Ještě míň věří tomu, že chceš opravdu jeho a ne Luciuse. Neumí si to představit. Nebo si myslí, že ve vztahu k Luciusovi potřebuješ ještě trochu času, abys objevila, že ho chceš, a v zájmu svého přítele tedy nedělá nic. Je to Snape, na kom to záleží, nikdo jiný. Ne my, tvoji přátelé. Ne Lucius, který je do tebe stále ještě zamilovaný, ale právě proto ti přeje všechno dobré a chce tě vidět šťastnou. Je to Snape, který má sakra problém v hlavě," vypěnila Ginny. Nenáviděla, když viděla Hermionu tak bezmocnou.

"Ale co mám ještě dělat, Gin? Flirtuju s ním. Narazím u něho. "Náhodou" se ho dotknu. Odtáhne se, jako by se spálil. Jsem k němu milá a vstřícná. Neocení to a často to ani nepřijme. Mluvím s ním, ptám se ho. Sotva mi odpoví. Celou dobu na mě zírá, cítím jeho pohledy v zádech. Takže vím, že by na mě opravdu nejradši skočil. Ale jen se na něho podívám, dělá, že jsem pro něho vzduch. Jen mě deptá, když jsme sami. Merline, co ještě mám udělat? Mám si mu lehnout nahá do postele, než večer přijde do svého pokoje, a pak na něho ječet, aby se se mnou už konečně vyspal a zůstal se mnou, protože tomu jinak nerozumí?" fňukala Hermona zlomeně.

"Hm, možná je to trochu laciné pro muže jako je Severus Snape. Ale myslím, že v základu to není až tak od věci. Malé přitvrzení by mu určitě prospělo, Miono. Luciuse znám už tak dobře, že si můžu být jistá, že s ním nemluvil narovinu, ale v těch svých hádankách. Řekl mu to moc hezky. Možná to však není to pravé pro Severuse. Možná to potřebuje říct jasně.

A možná bys měla také odhlédnout od svého obvyklého pořadí. Možná to pro Severuse není, aby se o tebe snažil, tys mu to dovolila, chodila s ním a někdy potom bys s ním pak měla sex. Možná opravdu potřebuje napřed ten sex, aby se odvážil i všeho ostatního. Bylo by pro tebe v pořádku, že by s tebou měl napřed sex a teprve potom se o tebe ucházel?" zeptala se Ginny se svým žárem v očích.

"Myslím, že jo," přikývla Hermiona a objala se rukama.

"Dobře, že to vím. Tak s ním zkusím weasleyovskou metodu. Možná to pak konečně pochopí. A ty teď běž do svého pokoje. Vysprchuj se, zrelaxuj se a moc se nelekni, pokud se na tebe opravdu vrhne," zašklebila se výmluvně Ginny.

"Když to bude on, může se na mě vrhat, jak často bude chtít," popotáhla Hermiona.

"U každého jiného muže bych ti to jen s úsměvem odkývala, ale u Severuse tě s neblahým tušením upozorňuji, že si sakra zahráváš. Myslím, že když se do toho dá, jen tak tě nepustí," zahihňala se Ginny a Hermiona rozčileně vzdychla.
"A teď hybaj pod sprchu. Já to zařídím," usmívala se dál a Hermiona ji na slovo poslechla.


Ginny Hermionu zahnala a půl hodiny nato se v kuchyni objevil vyšťavený Severus a sháněl rovněž něco k pití.

"Zdravím, Severusi," začala zvolna Ginny a sklouzla z linky, kde doteď seděla a čekala na něho. Něco nezřetelného zabručel a vzal si od ní sklenici vody, kterou mu bez vyzvání podala.
"Řekni, co je třeba udělat, aby ses s někým vyspal?" zeptala se Ginny nevinně, když pil vodu velkými doušky a kvůli její přímočaré otázce se málem zalknul.

"Máš potřebu?" šlehnul po ní zamračeným pohledem a zrychleně dýchal. To, že mu najednou začala tykat, aniž by obdržela jeho povolení, ho u tohoto tématu zdáse vůbec neudivilo, nýbrž mu to přišlo veskrze normální.

"Ne, Draco mě umí uspokojit celkem dobře. Děkuji. Ale neodpověděl jsi na mou otázku," odpálila chladně nazpět a jeho temný pohled na ni nezapůsobil.

"Pokud je nějaká žena opravdu tak zoufalá a vážně má potřebu, abych se s ní vyspal - jak jsi krásně vyjádřila - tak mi to musí zpravidla jen říct," vyjel na ni zlostně. Bylo jasně cítit, že ho celá situace s Hermionou rovněž zahnala do úzkých a velmi unavovala.

"Hm, fajn. To mi mělo být jasné, že jsi v těchto věcech zcela jasný, přímočarý a nekomplikovaný. No, ale ne každá dáma je schopna říct ono jednoduché "ošukej mě", jak by pro tebe - podle tvého vlastního výroku - bylo nutné, Severusi. A proto ti tedy zkouší jinak ukázat, že tu potřebu má.
Ale pokud potenciální požadavky opravdu přijímáš pouze v tomto strohém a jednoznačném telegrafickém stylu, tak ho teď dostaneš ode mě, místo od Hermiony samotné. Běž teď sakra nahoru do jejího pokoje a udělej s ní to, co s ní chceš dělat už několik týdnů. Konečně si ji vezmi, aby byla tvoje. Čeká jen na to a přeje si to z celého srdce, ty vysoce inteligentní idiote!" vypěnila Ginny.

"Ale ona je tu pro Luciuse," vzdychnul poraženecky.

"Vy… Ty! Je tu KVŮLI Luciusovi, protože se jí ujal. Ale není tady PRO něho! A kromě toho ses o ni zajímal dřív. Pokud jsem správně informovaná, je to u tebe už přes rok a půl, zatímco u Luciuse teprve dva měsíce. A pokud vy Zmijozelové už musíte být tak blbí a JEJÍ pocity a JEJÍ vůli v této kašpařině nezohledňujete, mělo by to být aspoň popořadě. A v této řadě stojíš vpředu ty a ne Lucius.


A teď si nech poradit od ženské. Také máme svou vůli. Skutečně. A ta funguje někdy opravdu nelogicky. A tak nechceme vždycky jen toho atraktivního muže, ne toho lépe situovaného muže, ne toho s větším domem. Ne, pak chceme jednoduše jen toho, o kterém jsme přesvědčené, že se k nám hodí, oslovuje nás a mohl by nás učinit šťastnými.
A přesně to je případ Miony. Chce tebe a ne Luciuse. Ať už z jakéhokoli důvodu. Já nevím. Proč jsi to pro ni ty a žádný jiný, to se jí musíš zeptat sám. To ví totiž jen ona sama.
Já však vím, že se z tebe jednoduše zblázním, jestli na ni budeš dál slintat jako vyhladovělá šelma, která na ni každou chvíli skočí a vyšuká jí duši z těla, a stejně nic neuděláš. A taky vím, že tě vlastnoručně zabiju, pokud budeš dál mojí nejlepší kamarádce ubližovat svým přihlouplým a naprosto iracionálním chováním. A to především, pokud se dozvím, že se to neděje proto, že ji nechceš, ale protože se držíš jakýchsi pitomých konvencí nebo blbých nápadů! A teď běž nahoru a konečně se s ní vyspi! Ať už jste doprdele šťastní, Severusi Snape!" Ginny na něho už jen řvala, až mu zvonilo v uších. Uměla se prosadit zjevně stejně jako její matka. A bylo skvělé, že na kuchyň ještě před jeho vstupem zakouzlila Ševelissimo.


"Je ve svém pokoji, říkáš?" zasyčel tiše po malé chvíli neuvěřitelné iritace a jeho oči se zúžily.

"Ve svém pokoji pod sprchou, abych byla přesná," odpověděla Ginny chladně. On se otočil na podpatku a hlučně zmizel z kuchyně.


Hermiona nezaznamenala nic z toho, co se stalo v kuchyni. Vzala si Ginninu radu k srdci a dopřála si horkou sprchu. Nejdříve vyplakala poslední slzy a zase se uklidnila. Následně se hýčkala všemi pěsticími kouzly, která jí napadla a nakonec se ve sprše znovu zahřála.
Měla právě v úmyslu zastavit vodu, když se dveře od koupelny rozlétly a hlučně narazily do stěny koupelny. Viditelně nasupený Severus Snape stál jako věž ve dveřích. Maličko vyděšeně vykřikla a podrážděně na něj hleděla.

"Profesore?" zeptala se nejistě, když na ni zíral žhnoucíma očima. Mělo by jí být nepříjemné, že ji vidí nahou? Pokud ano, tak na to vzhledem k situaci nějak zapomněla.

"Severusi," řekl úsečně a dál na ni zíral.

"Severusi?" zeptala se Hermiona.

"Je to skutečně pravda? Ty chceš se mnou sex?" zeptal se jí hrubě a narovinu.

"Noo, pokud mám být upřímná, tak moje osobní pořadí vypadá trochu jinak. Ale protože chci s tebou v každém případě i sex, dokážu si představit, že s tebou na své pořadí naprosto zapomenu," zakoktala udiveně a sledovala, jak pomalu vstoupil do koupelny, zavřel za sebou dveře a přišel k ní. Působil dojmem, že se ovládá. Jeho temný žhnoucí pohled nyní vyloženě propaloval její nahou kůži.

"A skutečně chceš mě a ne Luciuse?" ptal se hrozivě.

"Tos už taky pochopil? Ano, chci tebe a ne Luciuse," přikývla a polkla, když uchopil svou hůlku a po malém, sotva znatelném pohybu před ní stál rovněž nahý.

"Nebuďte drzá, slečno Grangerová. Jsem právě v takovém rozpoložení, kdy by Vás to rychle mohlo mrzet, že jste mě ještě dále popichovala," zašeptal vášnivě, odložil hůlku stranou a ji rozhodně tlačil zpět do sprchy a tvrdě postrčil ke zdi.

"To už tuším," odpovídala užasle a jediným pohybem ruky znovu pustila vodu.
V témže momentu, kdy se její kůže dotkla příjemně teplá voda, se také jeho rty tvrdě a lačně přimkly k jejím. Nebylo v tom nic něžného. Trpělivost pro něj zjevně představovala cizí pojem. Zacházel s ní skoro hrubě, když ji tvrdě a žádostivě líbal, stále více se k ní tiskl a své ruce, dominantně sahající, pevně hnětoucí a vlastnicky hladící, vyslal po jejím těle. Dech se mu přitom stále zrychloval a zesiloval a jeho pohyby se stávaly prudšími a naléhavějšími. Připadal jí skoro zoufalý.
Přesto si Hermiona užívala všechno, co se nyní odehrávalo. Už tak dlouho toužila po něčem víc se svým bývalým profesorem, že jí teď bylo opravdu skoro jedno, jak to probíhalo. Důležité pro ni bylo právě jen to, že to byl on, který to všechno dělal, a že už k tomu konečně došlo. A pokud měla být upřímná, tak sice doufala, že se pod tou tvrdou slupkou skrývá ohleduplný a něžný milenec, ale opravdu to od něj nečekala.
Přesto byla téměř nepřipravená, když ji ve svém náručí náhle přinutil se otočit a její podbřišek si rozhodně přitáhl k sobě tak, že se vylekala a oběma rukama se musela opřít o kachličkovou stěnu. Právě ve chvíli, kdy jí hlava přeložila, co mělo znamenat jeho jednání, už cítila, jak se do ní tvrdě a nekompromisně tlačil, dokud se do ní nevpravil celý. Doprovázel to hlubokým zavrčením. Její ústa překvapeně zalapala po dechu, když se z ní ihned vytáhl, aby znovu přirazil hluboko a pevně.

"Merline, Severusi! Dej mi pár vteřin. Prosím. Nejsem na tebe absolutně připravená a tys opravdu nebyl od přírody znevýhodněn," supěla a on opravdu přestal. Pomalu schoulila hlavu mezi paže a pokoušela se soustředit na jeho pulzující délku v jejím středu a přijmout ji.

Náhle sklouzly jeho prsty něžně přes její krk a jeho rty je následovaly v jemných polibcích a něžném okusování, zatímco jeho druhá ruka zabloudila k jejím ňadrům a lehoučce je laskala. Udiveně k němu otočila hlavu. Jeho pohled obsahoval vše. Byl nadmíru vzrušený a doufal, že bude moci brzy pokračovat. Ale také jí nechtěl ublížit. Upřímná lítost a také špatné svědomí se v jeho očích mísily se závoji touhy.
Tiše a nevěřícně se zasmála, sklouzla rukama do klína a začala se sama uspokojovat, což mu po chvilce znovu dodalo odvahu. A ačkoli se svými hlubokými přírazy ihned vrátil ke svému tvrdému, silnému a rychlému rytmu a začal za ní drsně sténat a vrčet, opravdu se jí nyní líbilo s ním být. Když se stále znovu skláněl k ní, aby ji opakovaně bolestivě kousl tak, že její krk bude jasně označený ještě celé dny tímto ranním setkáním, ji to jen dál vzrušovalo.


O čtyři hodiny později přišla Hermiona k sobě po dvou dalších - opravdu velice opatrných, něžných a také trpělivých - milováních se Snapem ve své široké posteli. Po třetím kole se k němu těsně přitiskla a během jeho něžností usnula.

"No, už jsi zase se mnou?" zeptal se, když zase otevřela oči a obdařila ho širokým úsměvem.

"Mohls to mít už mnohem dřív, Severusi," mrkla na něho a trochu se protáhla.

"Ano, už mi dochází, že Ginny má pravdu. Jsem vysoce inteligentní idiot," odpověděl jí šeptem a pozvolna se na ni překulil. Byl těžký, opravdu. Ale Hermiona milovala jeho váhu.
"A něco si přeji," dodal.

Hermiona, která se stále usmívala kvůli tomu "vysoce inteligentnímu idiotovi", opět zvážněla a tázavě na něj pohlédla.

"Copak?" zeptala se, když sám nemluvil dál.

"Přeji si, abych se o tebe mohl nyní zcela oficiálně ucházet," zapředl tiše a ona se pod ním začala smát.

"Není na to trochu pozdě po tom, co se právě třikrát stalo?" nadhodila pobaveně, vklouzla rukama do jeho hustých vlasů a pomalu je začala cuchat.

"Ano, možná je. Ale v životě jsem to udělal jen jednou. Jen jednou jsem se ucházel o ženu. A byl jsem odmítnutý. Rád bych to udělal ještě jednou s tušením, že tentokrát budu vyslyšen," vysoukal ze sebe v rozpacích.

"Jenže to pak znamená, že spolu nebudeme mít sex," zeptala se a on v jejím tónu poznal, že se jí ta myšlenka příliš nezamlouvá. Malinko se usmál. Určitě budou ještě potřebovat nějaký společný čas, aby se na sebe zcela naladili. Ale že už teď má tu moc ji velmi dobře uspokojit a jeho činnost v posteli se jí hodně líbí, mohl zřetelně slyšet a vidět ve všech třech případech.

"Vlastně to tak je, ano. Ale předtím jsem Ginny říkal, že je třeba mi jen říct, pokud má někdo potřebu se se mnou vyspat. Možná bychom z tohoto poznatku mohli vycházet. Já se budu ucházet, a pokud budeš mít potřebu, řekneš mi to. Na pár hodin zapomeneme na ucházecí fázi a tvou potřebu uspokojíme," navrhl a ona se zasmála.

"Oukej, pokud nám to s uspokojováním potřeb opravdu takto půjde, tak se můžeš ucházet, jak chceš. Pod jedinou podmínkou," zářila a on vytáhl obočí.
"Prozradíš mi, co s tebou Ginny udělala, že ti to konečně došlo, že tě chci," vyložila mu a on se málem rozesmál.

"No, tvá nejlepší kamarádka se mě zeptala, co je třeba udělat, abych se s někým vyspal. A když jsem jí to řekl, udělala to tvým jménem," tvářil se záludně.

"Miluju ji," zapředla pod ním Hermiona a znovu se protáhla.


"Já bych ve svém výroku tak daleko nešel. Ale je to hodnotný člověk," mrknul na Hermionu a znovu ji políbil.

KONEC
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 grepik03 grepik03 | 7. května 2017 v 23:25 | Reagovat

Draha ardo, děkuji za celou povídku ♡
Poslední kapitola byla prijemnym překvapením, Ginny byla uzasna, jen ona dokáže takto krasne seřvat Severuse :-D Pro mne to byla stěžejní postava cele povídky.
A žhavý Severus. .juj to se muselo překládat :-P

2 ardazlyry ardazlyry | E-mail | 8. května 2017 v 20:05 | Reagovat

[1]: grepik03: Také Ti děkuji za Tvé neúnavné a detailní komentáře. Ginny tu zjevně měla klíčovou úlohu, rozpohybovala ostatní postavy povídky naprosto weasleyovským způsobem, což? :-D

3 Gabux Gabux | Web | 11. května 2017 v 17:14 | Reagovat

Tak tenhle konec byl naprosto senzační! Musím říct, že to stálo za to :3

4 ardazlyry ardazlyry | E-mail | 11. května 2017 v 19:21 | Reagovat

[3]: Přesně táák, na toto se vyplatilo probrat se nebelvírskou ubytovnou i Luciusem v kubánském baru. :-D

5 Michelle Michelle | 3. července 2017 v 0:09 | Reagovat

Konečně aspoň trochu uvěřitelná kapitola, ale zato luxusní :) Čekání na ni stálo za to ;-)

6 ardazlyry ardazlyry | E-mail | 3. července 2017 v 20:19 | Reagovat

[5]: Michelle: Luxusní zakončení sci-fi, jak jsi psala na začátku. Jsem ráda, že se ti čtení vyplatilo. ;-)

7 sisi sisi | 9. září 2017 v 21:24 | Reagovat

Ráda bych někoho poprosila, aby napsal víc z té pohádky, kdy si Severus vybojuje Hermionu na rytířském turnaji, dostane ji za manželku, odveze na svůj hrad a obřadně jí sundává pás cudnosti. To se mi líbilo, jak o ni bojoval, ale je to jen pohádka a aby se dala snít, musí zůstat nedokončená a v říši pohádek pro dospělé.
Tato povídka od Lydie má svůj půvab, nejlepší je samozřejmě konec, ten dialog o dvoření,ucházení podle pravidel a možnostech řešení naléhavých potřeb těla i ducha.
A za vše vděčím neúnavným překladům na zdejších www. Moc a moc děkuji. :-)

8 ardazlyry ardazlyry | E-mail | 9. září 2017 v 21:35 | Reagovat

[7]: Sisi: Díky za díky. Užívej si Severuse. Dosyta. 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.