Dotazy i dojmy směřujte do komentářů nebo na arda.z.lyry@seznam.cz <3

First Time Nerves - P18 - 3/3

8. června 2017 v 20:00 |  Lydia
"Dobře, Severusi, nelze ignorovat, že u tohoto cvičení už nepotřebuješ žádnou dopomoc. Zapamatuj si to. A použij znovu, když ti bude řečeno," pronesla vysoce poučujícím tónem a jakoby mimochodem mu uvolnila pásek.


"Je ti ovšem jasné, že bys to se svými studentkami měl mnohem jednodušší, pokud bys tento opravdu zatraceně zdobný hrudník pořád neschovával pod tisíci vrstvami látky?" zeptala se ho, když po malé chvilce opustila pásek a věnovala se jeho hrudníku. Opravdu se jí líbil. Nebyl příliš vyzáblý, byl svalnatý, ale ne natolik, aby ji zachvátil strach z kopců svaloviny, a také disponoval příjemně lidsky tvarovaným břichem. Pro Hermionu byl perfektní. Na jeho světlé kůži nacházela různé jizvy, o kterých snad ani nechtěla vědět, jak k nim přišel. Ale tam, kde žádná zranění nebyla, měl kůži rovnoměrnou a veskrze pěstěnou. Až u pupku začínaly jemné chloupky a mizely v jeho kalhotách; jinak byl téměř bez chloupků, ale také se nedepiloval.

"Jakže? To mám jako chodit do učebny nahý? Pak bych brzy neměl už vůbec žádné studentky, protože by ihned utekly nebo na místě zemřely strašlivou smrtí," zadržoval smích a neušlo mu, jak si ho zevrubně prohlíží. Tolik pozornosti z její strany pro něj bylo až skoro nepříjemné.

"Nesmysl. Zaprvé opravdu nevypadáš vůbec špatně, takže nemáš žádný důvod se takto shazovat. Tedy, nemyslím si, že by ty malé dámy před tvým zjevem utekly. Ale myslím, že bys na ně třeba v tričku celkem udělal dojem," přemýšlela nahlas.

"Dávám přednost tomu, když přede mnou neuteče jen jedna malá dáma. To mi naprosto stačí. To je totiž ta dáma, na které mi záleží," odpověděl a snažil se vyhnat z hlavy představu sebe v obtáhlém tričku. Ne, že by nic takového nevlastnil a v soukromí to sem tam nenosil. Ale to nebylo nic, co by toužil ukazovat svým studentům.

"Fajn, to musíš vědět ty," zašeptala mu a stáhla ho k sobě k novému polibku, což si dal s potěšením líbit. Teď už ztratil veškerou nejistotu ohledně toho, jak ji má líbat. A i když při tom spoustu věcí vyzkoušel poprvé, byl si vždy jistý, že se jí to bude líbit. Pokud se však zmýlil, rychle svůj polibek změnil jiným směrem, který ji oslovil lépe.
"Učíš se opravdu neuvěřitelně rychle, Severusi," vrněla na něho, když se od sebe znovu oddělili a její rty se vydaly na pouť přes jeho bradu a krk až na hruď. Vsála do úst jednu z jeho bradavek a do morku kostí se jí zavrtal jeho hlasitý vzdych. Pořád ještě toho s ní mnoho neudělal, jen se jí dal, a přesto ji dokázal neuvěřitelně vzrušit. To se mužům před ním nikdy nepovedlo. Někdy byl život k pánům tvorstva prostě nespravedlivý. A také Hermiona se divila, že se jednalo zrovna o Severuse, na kterého teď tak prudce reagovala, ačkoli jí toho vlastně dal tak málo.


Během jejího drobného zamyšlení sklouzly její ruce přes jeho hrudník, polaskaly jeho boky, rozmazlovaly jeho jizvy a protančily po jeho ramenou. Prováděla s ním, cokoli ji napadlo. Když si před něj klekla, aby se už konečně začala věnovat jeho vcelku vzdorným kalhotám, vysloveně před ní explodoval - náhle a nečekaně a bez jakéhokoli varování.
Vzhlédla k němu a už už chtěla říct "Ale vždyť jsem ještě vůbec nic neudělala", když spatřila jeho tvář s výrazem těch největších rozpaků. Mocně zrudl a vyhnul se jejímu pohledu. Spolkla svoje slova a vstala. Odvrátil hlavu.

"Severusi," vydechla tiše a jemně ho přinutila, aby se na ni podíval. Nikdy by si nepomyslela, že v jeho obličeji uvidí takový výraz. Styděl se.
"Je to v pořádku. Noc je ještě dlouhá," zašeptala a znovu ho políbila.
"A teď také víme, že je čas na koupání," dodala jemně a nechala ho, aby si sám svlékl kalhoty, protože už nechtěl, aby se jich dotýkala. Nahý pak beze slova prošel okolo ní a vklouzl do vody. V duchu se usmála. Stále ještě mu to bylo trapné. Zřejmě vůbec netušil, že jí tím vlastně vyšel vstříc. Vždyť teď mohou dále postupovat o něco klidněji. A i kdyby to tušil, asi by to tak vnímat nechtěl. Možná to muži ani neumějí.
Už o tom dál nepřemýšlela a vyzula si boty. Krátce mrkla směrem k Severusovi, který stál stále ještě zády k ní, a rychle si stáhla kalhotky. Otočil se k ní až poté, co je nohou zakopla do stínů pod malou lavičkou. Bezvýrazně se na ni díval, avšak znovu ztuhnul v ramenou. Vypadalo to, jako kdyby ho to už přešlo.

"Ty jsi ještě oblečená," konstatoval a jeho pohled přejel po jejím těle.

"Ó, to nevadí, za momentík to bude jinak," usmála se na něj vědoucně. Sáhla za sebe, rozvázala na svých šatech jeden malý rozhodující uzlík a vše jí spadlo k nohám jako velký hedvábný šátek. Byly to její šaty "poslední záchrany". Ani to nebyly šaty, opravdu se jednalo pouze o jeden obrovský šátek, který jí s troškou šikovnosti a zakouzlení vytvořil ty nejkrásnější ze všech šatů.

"To…," užasl, když před ním náhle stála nahá.
"Dobře, teď už tedy vím, proč jsem se těch šatů za žádnou cenu nesměl dotýkat," došlo mu a ona musela potlačit malé zasmání.
"Půjdeš prosím za mnou?" požádal ji váhavě a zpříma na ni hleděl svýma neobyčejně tmavýma očima.

"Velmi ráda," odpověděla, elegantně odkráčela k okraji bazénku a lehce sklouzla po žebříku do vody. Voda byla příjemně teplá a voněla po jasmínu. Usmála se. Pro koupel to byla celkem nezvyklá vůně, ale k Severusovi se hodila výborně. Zdálo se, že v ní byla přimíchána i složka pro péči o pokožku, neboť její kůže se zrelaxovala natolik, že si Hermiona uvědomila, že si předtím vůbec nevšimla, že byla tak napjatá. Také toto se k němu hodilo. Když nevědomky vytvořil tuto místnost, myslel tedy také na ni.


Udělala několik kroků a zastavila se těsně před ním. Poklidně si ji prohlížel svýma černýma očima odzhora až dolů.

"Jsi opravdu krásná, Hermiono," pronesl tiše a ona se rozpačitě zasmála. U jakéhokoli jiného muže by se jistě zeptala, jestli ho opravdu nenapadá nic lepšího. Ale u Severuse to bylo něco jiného. Jednak vyzněla jeho slova neuvěřitelně upřímně a jednak on skutečně nebyl ten typ, který by okolo sebe hýřil komplimenty, takže bylo možné vyjít z toho, že si to, co řekl, také myslel, ať už se ten kompliment zdál být jakkoli banální.

"Děkuji. S tebou také nejsem právě nespokojená," usmála se a všimla si, že se na ni stále ještě dívá.

"Mohu se tě zase dotýkat?" zjišťoval, když pocítil její pozornost.

"Prosím tě o to," přikývla a naklonila hlavu na stranu.

"Ale opatrně," zašeptal a podíval se stranou, takže si nebyla jistá, jestli mluvil s ní nebo spíš přemýšlel nahlas.
Už se však nedostala k tomu, aby se optala, neboť on zvedl ruce k jejímu krku a jemně klouzal po stranách jejího těla, dokud se nezastavil u jejích prsou. Pevně je třel a také hladil. Tiše zasténala a její bradavky se jakoby v odpověď postavily. Sklonil se a střídavě je sál svými ústy a laskal jazykem, což vyvolalo její další jednoznačnou pozitivní reakci.

"Severusi," vydechla, když se s jejími bradavkami mazlil stále silněji.

"Bolí tě to?" zeptal se a vzhlédl.

"Ne, je to perfektní, ale když bys navíc položil dlaně z boku prsou, bylo by to ještě lepší," poradila mu cestu správným směrem.

"No, pokud je to tak, v žádném případě tě o to nepřipravím," odpověděl a opravdu se věnoval i bočním stranám jejích prsou. Jednalo se o omyl mnoha mužů, že na ženských prsou jsou citlivé pouze bradavky. Šikovným provedením lze vzrušovat i zcela jinými prostředky. A Hermiona si upřímně užívala, že to může takto Severusovi ukázat.

"Ne tak silně, Severusi. Jen lehce. Toto ve spojení s tvými kousnutími by byla přesně ta správná kombinace," naváděla ho tiše. On jí rád vyhověl a po několika okamžicích znovu musela uznat, že byl dobrým, rychlým a učenlivým studentem.
Také ona začala svýma rukama znovu klouzat po jeho těle; jen jemně, protože si ji přitáhl blízko k sobě a ona tak zjistila, že už je znovu vzrušený a nebude potřebovat příliš mnoho. Sama v sobě také pociťovala vzrůstající touhu po něm, a nechtěla to tedy znovu riskovat.

"To je opravdu skvělé. Tvá kůže je už tak neuvěřitelně pěkná, ale krásně se leskne, když je vlhká. To je pohled, na který by si zvyknul každý muž," zašeptal po tom, co se věnoval bočním stranám jejích prsou i bokům a bříšku, jemně je hladil a pozoroval.
"Jak poznám, že jsi na mě připravená?" zeptal se po několika dalších minutách.

"Dneska to nepoznáš. Dneska ti to řeknu sama. Ale jak to obvykle můžeš zjistit ty jako muž, ti ukážu při nějaké jiné příležitosti, slibuji," mrkla na něho a cítila, že už nebude muset čekat moc dlouho.

"Při nějaké jiné příležitosti? Znamená to, že to se mnou uděláš ještě jednou?" vyhrkl hlasitě a Hermiona se musela zachichotat, když viděla v jeho očích vzplanout naději.

"Ano, znamená. Severusi, je ze mě žena. Naprosto normální žena, která si přeje užívat si života a dobře to umí a dopřává si to. To pro mě znamenají také dobří muži. A i když ještě nemáš příliš mnoho zkušeností a praxe, už teď vím, že s trochou cvičení se z tebe stane velmi dobrý muž. A myslím si, že by ti to nebylo nepříjemné, pokud bychom to v nějaké jiné variantě ještě zopakovali. Takže, proč bychom to tedy nemohli ještě zopakovat?" odpověděla a ovinula mu paže okolo krku. Také ona ho teď zjevně potřebovala cítit na své kůži, stejně jako už se to dělo pod vodní hladinou.

"Možná kvůli samotnému faktu, že mě to bude strašně bolet a budu nenávidět všechny ostatní muže, které budeš rovněž považovat za dobré?" odpověděl otázkou a ona naklonila hlavu.

"Dobře, uznávám, že jsem byla egoistická a nemyslela jsem to tak. Takže to nechávám na tobě, jestli tady toto ještě někdy zopakujeme nebo ne," odpověděla.

"Byl bych hloupý, kdyby k tomu už znovu nedošlo, Hermiono. Tím bych se vzdal i možnosti, že to, co jsem považoval za nemožné, přece jen bude pravda a ty by ses opravdu mohla naučit mě mít ráda," zachraplal.

"Mám tě ráda už dlouho, Severusi. Dokonce velice ráda. Pokud by to tak nebylo, tady toto by se mezi námi nikdy v životě nestalo. A kromě toho bys teď měl rozpoznat svou šanci se mi ještě více zalíbit a konečně už mě zase líbat," mrkla na něho vyzývavě a on jí ihned vyhověl.


Usadili se na vyvýšeném místě v bazénku. Dále se vydatně věnovali líbání a Hermiona Severuse znovu podněcovala, aby uplatnil svoje kousání, pro ni naprosto perfektní. K tomu ho také stále navigovala a zasvěcovala ho tak do tajemství ženského těla a také do rafinovaných něžností.
Oba byli tedy více než připraveni, když ho přitáhla mezi své nohy, a tím nad sebe.

"Teď," zašeptala a on už se jí znovu nezeptal, jestli by nechtěla být raději nahoře a skutečně do ní vnikl v této poloze.
Oči kulil stále více a rty naopak svíral. Hermiona už se skoro chtěla smát. Bylo tak jasně vidět, že nečekal, že to bude se ženou takové.

"Merline," vydechl pak ještě polohlasně a okamžitě do ní pevně a tvrdě přirazil. Neradostně zalapala po vzduchu, což ho přinutilo přestat.

"To bylo dobré. Základní princip jsi tedy zcela jednoznačně pochopil. Ale klidněji, černý pane. Vždyť jsi přece galantní a rafinovaný Zmijozel a žádný neohrabaný, hloupý králík," zakřenila se na něj a odhrnula mu vlhké vlasy z čela.

"Fakt ne? Teď to právě moc dobré nebylo," odpověděl, avšak porozuměl jejímu záměru a začal se v ní znovu pohybovat. Tentokrát podstatně pomaleji a opatrněji. Bylo to pro ni perfektní a rychle se zase uvolnila a v duchu si gratulovala, že udělala správně, když se rozhodla ho připravit o panictví. Nevyplatilo se to jen jemu, nýbrž i jí. Byla s ním velmi spokojena.


Ale on nebyl. Vydržel neuvěřitelně dlouho a miloval ji velmi vášnivě a intenzivně, načež se stal tím nejšťastnějším mužem na hradě, když poprvé ve svém životě vyvrcholil do klína ženy. Ale když pak spolu leželi na velké, světlé kožešině před krbem, usušení a nazí, neušlo ospalé Hermioně, že ho něco trápí a že je neklidný.

"Severusi. Pokud nechceš, abych tě uklidnila pomocí obuškové kletby, ihned mi povíš, co se s tebou děje," zabrblala na něho se zavřenýma očima.

"To víš naprosto přesně," vystřelil a zase zněl neohrabaně.

"Ne, to bohužel nevím," povzdechla si a opřela se o paži, aby se mu mohla podívat do obličeje.

"Opravdu toho o tom všem příliš nevím. Ale hodně jsem mluvil s Luciusem. A on mi popisoval Narcissiny orgasmy. Tys žádný neměla. A to přece k tomu patří," začal a ona zadržovala smích, což ho příliš nepotěšilo. Rychle si ho přitáhla k sobě a znovu ho políbila.

"Žádný jiný muž to neví líp, než ty. Žádný učený z nebe nespadl. A co se týká Narcissy. Jsem si jistá, že moje orgasmy jsou naprosto jiné než ty její. U každé ženy se totiž liší, Severusi. A last but not least. Jak dlouho jsou Lucius a ona spolu? Roky, desetiletí. Jsou navzájem sehraní. Naproti tomu my jsme to dnes v noci dělali poprvé. Není udivující, že to nevyšlo. A ani to není tím, že to bylo tvoje poprvé. Je to tak prostě normální. K takové výhře, že už při prvním styku mezi dvěma novými partnery žena dosáhne orgasmu, dochází velmi zřídka. Takže to dnes s námi bylo tak, jak to mělo být. A pokud tě to uklidní: mně se to s tebou i bez orgasmu velmi, velmi líbilo a cítila jsem se s tebou velmi dobře a v bezpečí. A jsem si jistá, že už brzy k tomu všemu dojde, když se budeš vyvíjet tak, jak jsi začal dnešní noc. A to ty budeš. Sotva tě znám, ale v jednom bodě lépe než kohokoli jiného. Ty jsi ten nejlepší z nejlepších. A vydržíš vždycky tak dlouho, dokud se nestaneš právě tím nejlepším. A tady to taky nebude jiné," uzavřela to a podívala se mu do očí, zatímco ji jen mlčky poslouchal.

"Máš pravdu, Hermiono. Ale bude to z mé strany vyžadovat mnoho cviku. Nejlepší bude, když začneme hned a procvičíme to ještě jednou. Co myslíš?" řekl jí, sklouzl rukama přes její zadeček a přitáhl si ji blíž.


"Myslím, že máš tu správnou ctižádost k tomu, aby ses stal opravdovým mistrem," zavrkala a nechala se přesvědčit k lascivnímu polibku.

KONEC
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ninus ninus | 9. června 2017 v 0:08 | Reagovat

Arda, klobúk dole ;-)  krásna poviedka, predstava neskúseného Severusa je zvláštna, ale aspoň sa môže učiť, ako byt najlepsi :-D
Ďakujem, za preklad a teším sa na ďalšie Tvoje diela ;-)

2 ardazlyry ardazlyry | E-mail | 9. června 2017 v 21:41 | Reagovat

[1]: Ninus: Děkuji, žes vydržela hluboko do noci a dočetla. V řádcích i mezi nimi čtu, že se to vyplatilo.

3 ninus ninus | 10. června 2017 v 17:23 | Reagovat

[2]: Arda, ja som bola este v tom čase v Austrálii a tam bolo akurát ráno ;-) takze mi tie poviedk, vždy tak pekne prišli ako ranné čítanie :-D

4 ardazlyry ardazlyry | E-mail | 10. června 2017 v 20:32 | Reagovat

[3]: Ninus: to se někdo má.. Já Vám tady hodlám přát krásné prázdniny - a holky moje už si začaly samostatně. :D

5 ninus ninus | E-mail | 10. června 2017 v 22:28 | Reagovat

[4]: Arda, nemaj boja, už som spať na Slovensku ;-) a nemala som to úplne ako prázdniny... počkaj, a či myslíš tým prianím k prázdninám, dávaš si voľno a začneš pridávať kapitoly opäť v septembri? O_O

6 ardazlyry ardazlyry | E-mail | 11. června 2017 v 20:21 | Reagovat

[5]: Ninus: Ne! Čtení na prázdniny je pro vás všechny připraveno. Jedeme dál. 8-)

7 ninus ninus | 11. června 2017 v 21:53 | Reagovat

[6]: uff, to mi odľahlo ;-) teším sa na ďalšie

8 Michelle Michelle | 2. července 2017 v 22:31 | Reagovat

Nezkušený Severus je úžasný.. doslova k pomilovani :) Díky za překlad :-)

9 ardazlyry ardazlyry | E-mail | Web | 3. července 2017 v 9:42 | Reagovat

[8]: Michelle: děkuji a jsem ráda, že se líbilo.

10 Gabux Gabux | Web | 6. července 2017 v 15:45 | Reagovat

Nezkušený Severus je prostě zvláštní pohled na věc. Je to jiné a nové. A zkušenějšího mám asi radši.
Ale přesto jsem ráda, že jsi tenhle příběh přeložila. Severus byl rozkošný. A miluji ctižádostivou a učitelskou Hermionu. Ona je prostě profesorka ve všech směrech! A v tomhle konkrétním má i velmi pilného a snaživého žáka. A tomu se říká výhra! ♥

11 ardazlyry ardazlyry | E-mail | 6. července 2017 v 17:40 | Reagovat

[10]: Gabux: Ano, je to jiné, abychom si rozšířily obzory. Severus má vždy navrch, je snad osvěžující nechat ho alespoň protentokrát v roli maličko podřízené... (pšššt, neříkejte mu, že jsem to byla já...) :-x

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.