Dotazy i dojmy směřujte do komentářů nebo na arda.z.lyry@seznam.cz <3

Dreamsnaping Hermione P18 1/7

29. srpna 2017 v 20:00 |  Ricky Snape
Stane se to jinak, než si myslíme. - Zkušenost, kterou si musí prodělat i Hermiona, když v záležitostech ministerstva cestuje na východní pobřeží Anglie. (HG/SS pro dospělé)


Story: Dreamsnaping Hermione (schválený překlad)
Autorka originálu: Ricky Snape
Autorka fotografie: JaniART
Jazyk originálu: DE, němčina
Rating: P18
Žánr: Romance, Humor
Disclaimer: Všechny postavy a svět Harryho Pottera patří JKR. Já z toho nemám nic než potěšení.

Original Story: https://www.fanfiktion.de/s/5545416e000374091885762c/1/Dreamsnaping-Hermione

Dopředu uvádím, že Brumbálův muž nejen že přežil útok Nagini v Chroptící chýši, ale díky přímluvě Harryho Pottera byl také očištěn a společensky rehabilitován, načež se po svém celkovém uzdravení stáhl z veřejnosti.˜.˜.˜.˜.˜.˜.˜.˜.˜.˜.˜.˜.

1. Another day in paradise?

Tady seděla: Hermiona Jean Grangerová, 24 let, nositelka Merlinova řádu první třídy, nejlepší přítelkyně chlapce, který dvakrát přežil Voldemorta, bradavická absolventka se sedmi zkouškami O.V.C.E. a úřadující zástupkyně vedoucího v Oddělení pro dohled nad kouzelnými tvory Ministerstva kouzel, a pila na kuráž.

Vlastně si chtěla dát jen jednu malou skleničku sektu, aby přečkala čekání. To, že v jejím životě jen zřídka proběhne něco tak, jak to naplánovala, a dnešní večer v tom nepředstavoval žádnou výjimku, zjistila Hermiona střízlivě ve chvíli, kdy si potřetí nalévala.

Její vztah s Ronem šel před dvěma lety s konečnou platností do kytek. Hermioně se zřejmě ani v budoucnu nepodaří promluvit si se svým bývalým snoubencem alespoň napůl normálně. K Ronově vždy vcelku labilnímu charakteru se před drahnou dobou přidružily i další nepříjemné vlastnosti - myslela tím především jeho touhu mít stále pravdu a jeho prchlivost - takže na Weasleyovských sešlostech nebo při náhodných setkáních na Ministerstvu už nemohla Rona ani oslovit.

Od té doby, co se narodil malý James, měli Harry a Ginny sotva čas sami na sebe nemluvě o péči o sociální kontakty. Hemionin kmotřenec si oba nárokoval naprosto jednoznačně pro sebe a kradl svým rodičům ještě ve třičtvrtě roce svého života s železnou pravidelností i velkou část nočního spánku.

Hermionini rodiče se po tom, co jim profesorka McGonagallová znovu vrátila jejich paměť, do Anglie nevrátili. Místo toho investovali Grangerovi výtěžek z prodeje jejich londýnského domečku na předměstí do vybudování své praxe v Perthu. Vztah k Hermioně se od té doby ukázal být jako velmi obtížný, což nezáviselo ani tak na prostorové vzdálenosti jako na skutečnosti, že Grangerovi nemohli prominout své dceři zásah do osobnosti každého z nich.

Hermiona sama nyní obývala malý byt v mudlovském Londýně. Toužila sice po domku uprostřed zeleně v tichém prostředí, s krbem v obýváku a třešněmi v zahradě, avšak hledání takového obydlí zřejmě zabere ještě nějaký ten čas. Na Ministerstvu totiž uměli znamenitě a nemilosrdně využívat Hermioninu vrozenou vstřícnost, její obecně známou péči o zanedbávané magické bytosti a okolnost, že sotva kdy vyřkla "ne", a zaměstnávali tu pracovitou včeličku takřka po čtyřiadvacet hodin denně.

A tak plnila Hermiona dnes celý pracovní den své povinnosti a hned nato se přemístila do Newcastlu, kde stráví zítřejší den jako vyslankyně Ministerstva na letošní mezinárodní Konferenci o klasifikaci nově objevených magických bytostí a bude zde zastupovat zájmy Spojeného království.

Už před několika týdny si Hermiona zarezervovala pokoj v idylicky umístěném hotelu Gosforth Park. Takto mohla alespoň z části zajistit, že nikdo nepřijde na nápad, povolávat ji před začátkem konference ještě znovu na Ministerstvo. Vyhlídka na to, že stráví příjemný večer se svou dávnou přítelkyní Caroline Mansfieldovou ze školy, která onen mudlovský hotel před nějakou dobou zdědila po svém strýčkovi a i přes své mládí to čtyřhvězdičkové zařízení řídila, navíc Hermioně brzký příjezd zpříjemnila. Caroline ihned nadšeně souhlasila a Hermioně přenechala apartmán, samozřejmě bez příplatku.

Ihned po příjezdu do hotelu však Hermiona byla nucena zjistit, že z dámského večera nebude nic.

Caroline se v tom okamžiku nacházela na cestě do Folkestonu, kde její rodiče u výjezdu z eurotunelu utrpěli nehodu a nyní byli ošetřováni v tamní nemocnici. Caroline svou schůzku s Hermionou bohužel na poslední chvíli odřekla a jen se s ní krátce setkala, aby mohla být se svými rodiči a vyřídit formality ohledně zdravotního pojištění.

"Strašně mě to mrzí, holka," řekla Caroline Hermioně, "doženeme to příště, slibuji. Ale nebuď smutná, slyšíš? Dneska večer ti pošlu Tobyho, aby ses nemusela nudit nebo ses necítila sama. Bude ti trošku dělat společnost. Ostatně, je to můj absolutní favorit! A víš co, Hermiono? Máš obrovské štěstí! On totiž v eskortu končí a ty budeš jeho poslední zakázka! Je mu čtyřicet nebo o něco víc, přesně to nevím. Černé vlasy, vysoký, štíhlý, s jedinečným sametovým hlubokým hlasem. Nejen optická lahůdka, však to už uvidíš. A kromě toho umí zajímavě vykládat i během jídla!" - Zatímco Hermiona během monologu své přítelkyně stále více kulila oči, Carolinin pohled nabíral na zasněnosti. - "No, jeho služby a večeře už jsou zaplaceny. Nechám vám servírovat večeři na balkóně apartmánu ve 20:00 hodin. Tak se uvolni a užij si celý večer. Slibuji ti, že ti ráno bude naprosto skvěle!" S těmito slovy a přátelským polibkem na tvář se Caroline rozloučila, otočila se a spěchala ke dveřím. - "Ach, ještě něco," oznámila manažerka hotelu své bývalé kamarádce ze školy nakonec, "Toby pracuje zásadně s kondomem."

A tak se stalo, že Hermiona, místo aby se těšila z vlahého letního večera a fantastického výhledu na park za hotelem, seděla a přemítala na balkónu apartmánu, hleděla do skleničky sektu a střídavě si okusovala spodní ret a nehty, ačkoli to poslední od Voldemortovy smrti už nedělala.

Rozuměla Caroline správně? Objednala jí kamarádka na pokoj profesionála? Chlapa, který byl zřejmě dvakrát starší než Hermiona a uměl nejen vybraně hovořit u stolu, nýbrž také používat kondomy během dopředu zaplaceného pohlavního aktu v posteli?

Hermioně neuniklo vědoucné mrknutí poslíčka, který prostíral stůl a sdělil jí, kdy bude servírovat předkrm, hlavní chod a dezert, aby se ona a její společník podle toho mohli zařídit.

Ale dokázala by si představit, že by dnes v noci s naprostým cizincem, který jistě spal už v mnohých hotelových postelích, zašla až do krajnosti?

Doteď měla sex pouze s Ronem, a dokonce také sem tam i orgasmus. Proč většina lidí okolo toho tolik nadělala, to Hermiona nemohla nějak pochopit. Na druhé straně už to bylo opravdu dlouho…

˜.˜.˜.˜.˜.˜.˜.˜.˜.˜.˜.˜.

Pozn. autorky: Myslím, že na rozdíl od Hermiony už asi tušíte, kdo v příští kapitole zaklepe na dveře. Přesto doufám, že pro vás bude zajímavé, když se dozvíte, jak to bude dál.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 resthefuture resthefuture | 29. srpna 2017 v 20:14 | Reagovat

No do ... Haha, když jsem psala, že bych ocenila nějaký techtle-mechtle, rozhodně jsem nečekala, že přijde TOHLE :-D.

Nicméně něco (poznámka autorky :D ) mi říká, že to nebude asi tak jednoduchý, jak Toby čeká. Fakt se těšim na další díl, bude v úterý? 8-)

2 ardazlyry ardazlyry | E-mail | Web | 29. srpna 2017 v 21:49 | Reagovat

[1]: Resthefuture: zase něco, co jsi nečekala? Autorka je zřejmě odbornice na nové zápletky. :-D Jseš si jistá, že Toby ví, do čeho jde?  Pokráčko následuje zítra a JE na co se těšit.

3 Michelle Michelle | 29. srpna 2017 v 23:16 | Reagovat

Teda "čumím jak tele na nový vrata" tahle autorka je fakt originální.. Snape jako společníka.. to teda čumím.. Vzhledem k tomu že jeho druhé jméno je Tobias, není nad čím váhat.. jem si říkám, zda to opravdu provádí, nebo používá paměťová kouzla? :-D
Teda jak jsem nikdy neuvažovala, že bych něco takového podnikla, být k objednání Snape a já být volná, začínám šetřit :-P  8-) ale pořadník by adi byl dlooouhy :D

4 ardazlyry ardazlyry | E-mail | Web | 30. srpna 2017 v 9:04 | Reagovat

[3]: Michelle: Uvažuju, kolikrát by bylo třeba zakouzlit Obliviate, než by byly stopy po jednom dostaveníčku přes agenturu zahlazeny... :-?
Šetřila bys na Snapea? Hádám, že v takové situaci by asi příliš neocenil nadšené vrkání stálé zákaznice, která by zřejmě nechtěla být jen jednou z mnoha. :-x

5 sisi sisi | 8. září 2017 v 15:48 | Reagovat

Autorka nás napíná jak šňůru na Gibraltar,  ale každý asi ví, kam to spěje, tudíž honem na další kapitolu, i když ono asi všechno nebude tak, jak si myslím. Díky za překlad ???

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.