Dotazy i dojmy směřujte do komentářů nebo na arda.z.lyry@seznam.cz <3

Der Besuch auswärts P16 21/26

21. října 2018 v 20:00 |  Odo der Held
Kapitola 21 - Ví to někdo další

O dva dny později přišli Severus a Filius do Severusova bytu a chtěli si večer posedět. Oba zírali na chaos, který tam vládl. A uprostřed na kusy rozervaného polštáře na gauči, roztrhaných knih a stěny, ve které byly zapíchnuty vidličky, řádilo pět Skřítků netopýřích a prozpěvovalo si neslušnou písničku. Ještě nezahlédli Severuse, jehož prvním nápadem bylo zakouzlení Immobilus. Kouzlo na skřítky ihned zapůsobilo a zlostně křičeli, zatímco se točili dokolečka.


"Jak se dostali do tvého bytu, Severusi?" zeptal se Filius.
To bych taky rád věděl, myslel si Severus kousavě. Ale pak ho to napadlo. Hermiona tu včera byla a učila se. Vzala si s sebou svůj batoh s knihami. Takhle sem asi skřitky propašovala.
Severus zalhal: "To ti nedokážu říct, Filiusi."
Filius proměnil roli kuchyňských ubrousků na klec a Severus nechal skřítky vletět dovnitř a dvířka zavřel. Oba muži klec donesli Hagridovi a začali s opravami zařízení Severusova bytu.
"Čí je tohle?" zajímal se Filius a ukázal Severusovi kožené pouzdro na tužky. Bylo asi 15 cm dlouhé, kulaté a na zipu visela červeno-zlatá šňůrka s malým lvíčkem.
Severusovi se zastavilo srdce. Než se rozmyslel, co na to poví, zatáhl Filius za zip a nakoukl dovnitř. Našel tužku, gumu ve tvaru růžové hvězdičky, normální ořezávátko, mudlovskou reklamní propisku s nápisem "Koberce Armstrong", bonbón proti kašli zabalený v celofánu a zvýrazňovače neonově žluté a červené barvy.
"Mudlovská propiska, nebelvírský lev, růžová hvězda?" Filius se na Severuse podíval nedůvěřivě. "K tomu Skřítci netopýří z Nebelvíru? Severusi, co se tady děje?"
Severus se na svého přítele a kolegu zaraženě podíval. Filius vyčkával. Ale v Severusově hlavě to ještě šrotovalo. "No?" postrčil ho Filius.
Severus by mu byl mohl něco nalhat. Ale nechtěl. Poprosil Filiuse, aby se posadil, což se stalo.
Za hodinu opustil Filius byt ve sklepení ve značném rozladění. Severus za ním zavřel dveře a hluboce dýchal. Zas tak strašné to nebylo. Filius se na začátku velmi zlobil. Severus mu musel domluvit a zapřísahat ho, že zájem byl na obou stranách a nevycházel jen z ní nebo z něho. Nakonec Filius uznal, že Severus byl šťastný, a to bylo rozhodující.
Potkat Filiuse následující den u snídaně bylo něco, co by Severus rád odsunul. Ale když Severus vstupoval do Velké síně, malý profesor Kouzelných formulí seděl na svém místě a pil si kávu. Všiml si, že Filius pozoroval Hermionu. Seděla mezi Parvati a Ginny a ty tři grácie tlachaly. Alespoň Severus si to myslel, když zachytil útržky vět jako "Ernie říkal Seamusovi, že Hannah…" a "Když tak o tom mluvíš, Lisa a Justin celý týden…". Severusova reakce byla jen: Ženské!!!!
Vedle Filiuse právě Hagrid hlasitě odsunul svou židli a Hermiona se podívala za tím zvukem. Všimla si Severuse a pousmála se. Cukla paží, ale ihned se zarazila a raději nemávala.
Severus hleděl na Hermionu a uvědomil si svou lásku k ní s takovou vehemencí, že přímo sršel něhou.
"Kvůli komu se už tak brzy zrána usmíváš, Severusi?" zeptal se najednou Minervin hlas za ním. Podívala se směrem jeho pohledu.
"Kvůli nikomu," odsekl Severus, snaže se o chladný tón, a otočil se. "Kromě toho se vůbec neusmívám."
"My kolegové se už dlouho ptáme, Severusi, kdo tě drží v tak dobré náladě. No tak, dej nám prosím malý tip."
Severus jí vyhověl. "Někdo tu je."
Koukl na Minervu, která začala zářit. "Ó, to mě tolik těší, můj milý. Kdo to je? Znám ji?"
"Nevím, jestli ji znáš. Jméno znáš zcela jistě."
Filius vedle něj se rozkašlal.
Minerva se posadila na svou židli. "Tak mi řekni její jméno."
"Ne," odmítl Severus. "Ještě na to není vhodná doba."
Tím téma ukončil. Minerva to ještě chvíli zkoušela, ale pak to vzdala.
Severus otočil šálkem, aby ho naplnil, a vlil do něj kávu. Pak se znovu podíval k nebelvírskému stolu. Slečna Patilová a slečna Weasleyová se bavili přes Hermionu, zatímco ta zírala na něj. Jen koutkem oka. Při tom si kroutila pramen vlasů okolo prstu a přemýšlela. Slečna Weasleyová do ní žďuchla, protože ji neposlouchala, a Hermiona se zase otočila k děvčatům.
Severus myšlenkami zabrousil k jejich poslednímu setkání, kdy se s Hermionou milovali v jeho posteli. To bylo předevčírem. Pokoušela se mu svými vlasy udělat vousy. Po svém pokusu si však byla jistá, že hnědý nakroucený knírek mu nesluší. Představoval si, jak vypadá nahá. Stejně zázračná, jako její pleť, byla i jemnost jejích ňader. Růžová a sametová, a nyní si zrovna představoval, jaké to bylo, když jí laskal bradavky.
"Podle tvého výrazu soudím, Severusi, že myslíš na nějakou ženskou," zašeptala na něj Aura. Otočil hlavu. "Myslíš?"
Kývla a sedla na místo Filiuse, který zřejmě už odešel, aniž by si toho Severus všiml.
"Kdo je to?" zeptala se Aura.
U Aury chtěl být Severus upřímný. "Nemohu ti to říct."
"Je to nelegální?" smála se Aura.
"Ne," řekl Severus. Milovat Hermionu nebylo nelegální.
"Kde jste se seznámili?" dotazovala se Aura.
"V Kruvalu."
"Jó, takže je to učitelka! Tvůj protějšek tam? Jak se jmenuje? Nončevová?"
"Nončev, je to chlap a jmenuje se Johaan."
"Hopla," zakřenila se Aura. "No, řekni mi to!!"
"Proč je každý tolik zvědavý na mou přítelkyni?" zeptal se rozčileně Severus.
Aura se rozesmála. "To ti můžu říct: Doteď jsi žádnou neměl a na tuhle ženskou jsme neuvěřitelně zvědaví!"
"A co z toho budete mít?"
"Uspokojení, že konečně zjistíme, kdo tě činí tak šťastným, a srdečně jí poděkujeme a pogratulujeme," kontrovala hned Aura.
Severus se na ni zboku podíval. "Můžeš držet svou zvědavost na uzdě, než ti to budu moci povědět?"
"Jak dlouho?" vypálila.
"Ještě pár měsíců?"
"Nerada."
"Takže počkáš." Severus se na chviličku podíval na Hermionu, ale ta už odešla. Pak si vzal krajíc teplého toustu.

Severus ležel na zádech v posteli a divoce si Hermionu přitahoval stále znovu na svůj úd. Její dlouhé vlasy mu padaly do obličeje, ale pociťoval to jen jako jemný vánek. Více cítil její horkou, zpocenou pokožku pod svýma rukama a žár obepínající jeho penis. Díval se na její propnutou páteř, když se na něm obráceně držela. Bože, jak tu polohu miloval!
Náhle uslyšel a pocítil, že ona už bude. Její sténání, předzvěst jejího orgasmu, bylo skvělé. Neudělal se hned, ale prudce jí pohyboval nahoru a dolů, než ucítil zesilující se tlak v pánvi. "Už budu," zašeptal a propadl se do hlubiny.
Po pár minutách mu Hermiona ležela v náručí a opatrně ho hladila po hrudi, brázdíc mu chloupky.
"Moji kolegové by velmi rádi věděli, kdo je moje přítelkyně," pronesl Severus.
Hermiona se na něho podívala. "A?"
"Nic a. Ať mi vlezou na záda."
"Přijde mi hezké, že jsem takové tajemství."
Severusova ruka našla její hruď, již zahloubaně hladil. "Filius to ví."
"Fakt?"
"Našel tvé pouzdro na tužky a mě nenapadla žádná vhodná lež."
"Kratiknot je v pohodě." Zarazila se. "Nebo ne?"
"Ano, byl to boj, ale nakonec to vzdal."
"Chce tě jen vidět šťastného," špitla Hermiona.
"Tvá moudrost na mě dělá velký dojem," usmál se Severus.
"Mám své chvilky."
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Michelle Michelle | 21. října 2018 v 22:18 | Reagovat

Aha, konečně jsem pochopila význam minulé kapitoly :-D

2 sisi sisi | 23. října 2018 v 9:52 | Reagovat

Myslím, že budu muset objednat opravu podlahy. Dnes se málem vznítila pod propalujícím pohledem. ??? Severus a Hermiona jsou opravdu silný pár, ale skřítci netopýří umí divy. Dokonce beztrestně zohavili a poškodili knihy v podzemním bytu zmijozelského ředitele. Co jim musel udělat Hagrid je ve hvězdách.
Děkuji za překlad. Možná je to trochu silnější káva, takto podaný Severus, který dokáže vnímat svou nejoblíbenější polohu při tělocviku. Aspoň že se řádně zapotil a zapojil různé svalové skupiny. :-P

3 ardazlyry ardazlyry | 25. října 2018 v 21:02 | Reagovat

[1]: Michelle a [2]: Sisi: Tady toho bylo k přečtení dost hned z několika soudků. Až z toho Michelle došla slova. 8-) Sisi to zvládla probrat všechno až do finále ratingu 18+. ;-)  8-O  8-) Děkuji Vám oběma. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.